Odkryj New Orleans.

Explore local stories or solve an outdoor mystery. Find your quest below.

New Orleans

Co gracze mówią o mieście New Orleans

1 / 3

Wybrane pięciogwiazdkowe opinie ze zdjęciami graczy. Oryginalne słowa i oceny.

Spacer po mieście pełen niespodzianek.

Odkrywaj New Orleans przez zabawę.

Z aplikacją Questo spacer zmienia się w przygodę. Podążaj za historią, odkrywaj prawdziwe miejsca i rozwiązuj zagadki po drodze.

New Orleans
Prawdziwe miejsca. Nieoczekiwane odkrycia.
  • Odkrywaj miejsca warte uwagi

    Przyjrzyj się zabytkom i zakątkom, które łatwo minąć bez zatrzymania.

  • Wejdź w opowieść

    Poznaj lokalne historie lub podejmij fikcyjną misję. Wybór przygody należy do ciebie.

  • Rozwiązujcie zagadki razem

    Podążajcie za wskazówkami, łączcie fakty i cieszcie się każdą wspólną wygraną.

Aplikacja wskazuje drogęRób przerwy, kiedy chceszW swoim gronie
Wróć do questów

Miejsca do odkrycia: New Orleans

Podążaj za wskazówkami po prawdziwych miejscach i poznawaj ich historie. Oto przedsmak miasta New Orleans.

Zobacz wszystkie miejsca (28)
New OrleansPrzygody: 8. Jeden karnet.

Karnet na odkrywanie miasta

Więcej odkryć w mieście New Orleans. Więcej wspomnień.

Jeden karnet obejmuje 8 przygód. Odkrywaj miejsca, poznawaj historie i rozwiązuj zagadki we własnym tempie.

Odkrywaj pieszoPoznawaj miasto przez zabawę

Jeden karnetUSD 39.99

Poznaj karnet na New Orleans
Przed zakupem sprawdź dostępne przygody, warunki dostępu i ceny.

Ludzie stojący za opowieściami

Miasto ma swoje historie. Poznaj tych, którzy je opowiadają.

Odkryj New Orleans oczami osób, które tworzą tu przygody. Ich ciekawość staje się twoją kolejną wyprawą.

Od pomysłu do przygody gotowej do gry
StworzonaSprawdzonaPrzetestowana w grze

Przygody są sprawdzane i testowane w grze, zanim trafią do sprzedaży.

Twoje miasto. Twoje historie. Czyjaś kolejna przygoda.

Znasz w mieście New Orleans zakątek wart odkrycia? Stwórz przygodę, zarabiaj, gdy inni grają, i zamień miasto w przestrzeń do zabawy.

Zostań twórcą

Questo City Stories Index

New Orleans, krok po kroku.

Poznaj historie, miejsca i dane o spacerach oraz porównaj New Orleans z innymi miastami.

Odkrywaj dalej

Miasta w pobliżu

Znajdź miasto w pobliżu i zagraj z rodziną albo z przyjaciółmi.

Spacer z nieoczekiwanym zwrotem akcji

Rozejrzyj się.
Daj się wciągnąć.
Dołącz do gry.

Quest to spacer po mieście, podczas którego stajesz się częścią historii. Aplikacja wskazuje drogę. Odpowiedzi znajdziesz w prawdziwym świecie.

  1. 1

    Znajdź trasę dla siebie

    Wybierz miejsca, czas spaceru i język.

  2. 2

    Wyrusz z aplikacją Questo

    Podążaj za wskazówkami, dostrzegaj szczegóły i odkrywaj lokalne historie.

  3. 3

    Spędź dzień po swojemu

    Zatrzymaj się na kawę. Zbocz z trasy. Wróć do gry, kiedy chcesz.

Przedsmak wyzwania
01 / Zagadka słowna

Nazwij zwierzę.

Jestem dumnym zwierzęciem, szybkim i śmiałym,
Moja historia toczy się na łąkach zielonych.

Szlachetne stworzenie o tańczących kopytach,
Symbol wolności w każdym spojrzeniu.

Biegnę szybko za dnia i nocą,
Goniąc wiatr z wolnym duchem.

Bywam biały jak śnieg, pełen gracji i siły,
Zgadniesz, jakim jestem zwierzęciem?

Zanim wyruszysz

Często zadawane pytania

Co możesz robić w New Orleans z Questo?
Odkrywaj miejskie gry plenerowe stworzone z myślą o New Orleans. Każda quest ma własną trasę i historię: podążaj za wskazówkami, rozwiązuj zagadki i poznawaj miasto podczas gry.
Ile miejskich gier plenerowych jest dostępnych w New Orleans?
Dostępnych jest obecnie 18 miejskich gier plenerowych w New Orleans. Przejrzyj ofertę, aby porównać historie, trasy i opcje dostępu.
Czy trzeba rezerwować aktywność w New Orleans z wyprzedzeniem?
Większość questów Questo można rozpocząć, gdy jesteś gotowy. Wybierz quest, aby przed grą sprawdzić trasę i opcje dostępu.
How can I explore the French Quarter in a way that feels like an adventure?

Play a Ghosts of the French Quarter quest. You’ll follow eerie clues through hidden courtyards, hear stories of hauntings and pirates, and see the Quarter’s most iconic spots like Jackson Square and Royal Street.

We’re music lovers—any quest that highlights New Orleans’ sound and culture?

Yes! Try The Rhythm of New Orleans: Musical Mystery. You’ll walk through spots where jazz lives and breathes, visit music-legacies, and solve puzzles tied to iconic performances and landmarks.

Looking for something spooky or mysterious in the French Quarter—what should we try?

Go for Murder Mystery: Solve the Case in New Orleans or French Quarter: The Lost Treasure. These quests take you through haunting legends, narrow alleys, and old architecture—full of atmosphere.

What’s a good family activity so kids don’t get bored?

Try City Park Adventure. It’s outdoors, visually rich, and involves puzzles that keep kids curious. Plus you get to explore park paths, nature, and scenic spots.

We want a fun date idea, something unusual—any suggestions?

Try The Oz Escape in New Orleans or City Park Adventure. One gives a whimsical twist of fantasy/adventure, the other is relaxing but engaging with clues and scenic surroundings. Either makes for a memorable date.

Do I need to book or be in a group to do a quest?

Nope. Just download the app, pick the quest you like, and go solo or with friends. No booking or groups required.

O miejscu

O mieście New Orleans

New Orleans runs on music, food, and a few hundred years of mixed history, and Questo turns that into a self-guided city game you play at your own pace. Pick a quest, follow the story and clues on your phone, and let the route pull you through the French Quarter, the Garden District, and beyond. No guide, no set start time, no group to keep up with.

The quests cover a real range of the city. Some lean into history, from the founding-era streets to a story set in 1862. Others go after the spooky side New Orleans is known for, with ghost trails and the voodoo legends of the French Quarter. There are music-led mysteries and a longer outdoor adventure through City Park, so you can match the mood you are in. Along the way the routes pass landmarks any first-timer wants to see, like Jackson Square, St. Louis Cathedral, Preservation Hall, and Congo Square, the spot tied to the roots of jazz.

A few local notes worth knowing. The muffuletta, the big round Sicilian sandwich layered with olive salad, was invented here and is still a city staple. In the warm months locals cool off with sno-balls, fluffy shaved ice soaked in syrup that is softer than a snow cone. And the St. Charles Avenue streetcar, running since 1835, is the oldest continuously operating streetcar line in the world and a fine way to rest your feet between stops.

Questo's New Orleans quests are rated 4.59★ across 137 player reviews, and they suit couples on a date, families with kids, friend groups, and solo explorers alike. Open one, step outside, and start playing.
Twoja historia w mieście New Orleans zaczyna się na zewnątrz.Ruszajmy odkrywać.

Twoja kolejna historia zaczyna się na zewnątrz.

Twoja kolejna przygoda zaczyna się w aplikacji.

Pobierz Questo. Wybierz przygodę, podążaj za wskazówkami i odkrywaj miasto przez zabawę.

Pobierz Questo z App StorePobierz Questo z Google Play